Ławeczka Majstra Biedy w Wetlinie

W imieniu organizatorów zapraszamy na finał projektu MAJSTER BIEDA. PAMIĄTKOWA ŁAWECZKA W WETLINIE. Sobota, 13 maja 2023 r., Wetlina – Stare Sioło.

Godz. 17:00 – uroczyste i wyczekane odsłonięcie Ławeczki Majstra Biedy. To nie będzie akademia, to będzie spotkanie ludzi bezpośrednio zaangażowanych w projekt, darczyńców, wędrowców, muzyków, mieszkańców. Wykorzystajcie tę chwilę na zrobienie pamiątkowego zdjęcia – obok Władka jak zawsze znajdzie się miejsce dla spragnionego rozmowy człowieka.
Godz. 18:00- tej muzyki nie może zabraknąć Wolna Grupa Bukowina zagra dla wszystkich koncert na terenie PTTK. Rozpocznie się wielki muzyczny piknik. Zabierzcie z sobą gitary lub inne instrumenty, z których potraficie wydobywać dźwięki. Planowane jest wspólne odegranie i odśpiewanie piosenki Wojtka Belona „Majster Bieda”. Raz „na brudno” i kilka razy „na czysto”. Muzyka popłynie z naszych serc przez góry, wyżej niż tam gdzie góry chmurom dłoń podają aż trafi do dwóch Panów, od których wszystko się zaczęło!
Tego dnia pragniemy spotkać w Wetlinie wszystkich, którzy przyczynili się do realizacji projektu – dobrym słowem, groszem, konkretnym działaniem, dobrą krytyką. Może poruszymy tych obojętnych? Pogoda będzie przepiękna, połoniny niebieskie, wiatr łaskawy, wieczór magiczny.