Konkurs fotograficzny „Karpacki Rok 2021”

Kolejny rok za nami, tak więc czas rozpocząć kolejną edycję naszego konkursu fotograficznego. „Karpacki Rok 2021” to plebiscyt w którym wziąć udział może każdy, dlatego zachęcamy wszystkich miłośników gór do przesyłania „karpackich” zdjęć wykonanych na ścieżkach, perciach czy płajach swoich tegorocznych wędrówek.

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami konkursu zebranymi w kilku punktach:

  1. Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych z wyjątkiem członków władz Stowarzyszenia „Res Carpathica”, organizatorów konkursu i jury.
  2. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesyłać zdjęcie lub zdjęcia (maksymalnie 3) na adres konkurs@rescarpathica.pl do dnia 31 stycznia 2022 r.
  3. Zdjęcia muszą być wykonane w 2021 roku i swoją tematyką nawiązywać do szeroko pojętej tematyki karpackiej. Zdjęcie należy opisać podając imię i nazwisko autora (można zastrzec brak zgody na publikację imienia i nazwiska – w takim przypadku prosimy o podanie pseudonimu), tytuł lub opis co przedstawia. Format zdjęcia dowolny. Zdjęcie może być kolorowe lub czarno-białe. Autor zdjęcia musi posiadać nieograniczone prawa autorskie.
  4. Komisja ustanowiona przez Stowarzyszenie „Res Carpathica” wybierze co najmniej 5 zdjęć (nie więcej niż dwa jednego autora) i odda pod głosowanie na Facebooku na stronie Stowarzyszenia – wygra ta fotografia, która otrzyma najwięcej lajków.
  5. Autor zdjęcia z największą liczbą lajków otrzyma nagrodę ufundowaną przez Stowarzyszenie „Res Carpathica”. Komisja zastrzega sobie prawo do przyznania ewentualnych wyróżnień. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane w kalendarzu Stowarzyszenia na rok 2023.
  6. Termin głosowania zostanie podany do publicznej wiadomości na stronie internetowej Stowarzyszenia oraz Facebooku.

Zapraszamy Was do uczestnictwa – z pewnością  przywieźliście z Karpat mnóstwo obrazów, którymi moglibyście się z nami podzielić. Jeżeli zainteresował Was temat i chcecie zobaczyć jakie zdjęcia zwyciężyły w poprzednich edycjach, to zapraszamy  na stronę https://rescarpathica.pl/rc/category/konkurs/. Czekamy na Wasze zdjęcia.